Consolidation accountant

Referencia
1-7-39775

A világítás technikában évszázados múlttal rendelkező partnerünk számára keresünk új munkatársat. A cég nem csak gyártja és tervezi a különböző világítási megoldásokat, hanem folyamatosan feszegetik a technológia határait is.

Milyen munkakörben csatlakozhatsz ehhez az innovatív szellemű csapathoz?

A válasz: Consolidation accountant

Többek között, a következő izgalmas feladatokban vehetsz részt:

  • zárásokban, valamint konszolidációs feladatokban való részvétel
  • kapcsolattartás a többi országgal
  • havi/negyedéves/éves beszámolók elemzése, vizsgálata
  • kimutatások, tervek, riportok készítése
  • az éves beszámoló elkészítése IFRS szerint
Követelmények

Mire van szükséged?

  • felsőfokú végzettség (preferáltan pénzügy-számviteli szak)
  • legalább 2 év releváns tapasztalat (könyvelés vagy audit)
  • magabiztos, közel tárgyalóképes angol nyelvtudás

ELŐNY:

  • folyamatban lévő ACCA
  • magas szintű EXCEL tudás (pl. makró írás)
  • IFRS
  • BIG4 tapasztalat
Előnyök

Amit cserébe kapsz:

  • Versenyképes alapbér
  • Támogatják a rendszeres testmozgást, All You Can Move kártyával ;)