Compliance Expert

Kapcsolat
Szegedi Vivien
Referencia
103-17-42275

Budapesti, IT szolgáltató partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba új, tapasztalt munkatársat:

A pozícióban az alábbi feladatok Várnak:

  • A megfelelőségi programok globális tervezésének és végrehajtásának irányítása (regulatory compliance, capital markets, economic sanctions and anti-financial crimes)
  • A globális kockázatbiztosítás és a hatékonyság program irányítása
  • Az azonosított megfelelőségi kockázatokat csökkentő korrekciós intézkedések meghatározása és időben történő megoldásuk nyomon követése
  • Folyamatos támogatás és képzés biztosítása a globális megfelelőségi közösség számára
  • A szolgáltatások és technológiák exportellenőrzési felülvizsgálata (ez a legfontosabb feladat)
  • Exportengedély, árujogrendszeri, tanácsadói vélemény és besorolási kérelmek benyújtása a szövetségi ügynökségekhez (illetékes külkereskedelmi hatóságok)
  • A szerződéses és egyéb dokumentumok elemzése az exportellenőrzési követelményeknek és a vállalati irányelveknek való megfelelés biztosítása érdekében, beleértve az exportengedélyek beszerzésének szükségességét is
Követelmények

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (jogi területen, diploma)
  • Legalább 3 év tapasztalat hasonló területen
  • Tapasztalat EU & nem EU-s export szabályzatokkal
  • Tapasztalat hardware és software termékekkel kapcsolatban
  • Tapasztalat compliance tréningek szervezésében és megtartásában
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban is
Előnyök

Alapbéren felüli juttatások:

  • Bónusz
  • Tréning keret
  • Élet és baleset biztosítás
  • Parkolási támogatás