Business Development Manager (food industry)

Referencia
101-0-43420

Az ipari automatizálási szektor egyik legmeghatározóbb nemzetközi beszállítójához BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER pozícióba keresünk új munkatársat. Amennyiben rendelkezel már néhány év tapasztalattal üzletfejlesztésben élelmiszeripari szektorban, ez a lehetőség neked szól.

Az alábbi feladatok várnak rád ebben a pozícióban:

  • új partneri kapcsolatok kiépítése élelmiszeripari szektorban,
  • partnercégek látogatása országosan, ügyfélkapcsolatok gondozása,
  • új értékesítési stratégiák kidolgozása, implementálása és végrehajtása,
  • termékfejlesztési javaslatok összegyűjtése és előkészítése, továbbítása az illetékesek felé
  • részvétel a büdzsézési folyamatokban,
  • piaci konkurenciák és iparági trendek nyomon követése, összefoglalók készítése.
Követelmények

Amennyiben az alábbiakkal rendelkezel, te lehetsz az ideális jelölt:

  • befejezett felsőfokú tanulmányok (műszaki diploma előny),
  • minimum 3 év business development-ben szakmai tapasztalat élelmiszeripari terültről,
  • tárgyalóképes és aktív angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány.
Előnyök

Befektetett munkádat az alábbiakkal honorálják:

  • egy világ vezető szakértői vállalatnál dolgozhatsz és nagyfokú betekintést nyerhetsz az iparág széles termékpalettájába és változatos területeire,
  • jó hangulatú légkörben telnek majd a napjaid és egy családcentrikus, jó kedélyű csapat vár rád.

..és persze:

  • heti két napot home office-ban dolgozhatsz,
  • alapbéred mellett cafeteriával és éves bónusszal gazdálkodhatsz,
  • bejárásodat nettó 25 Ft/km díjjal támogatják,
  • extra szabadnapokkal jutalmaznak,
  • céges autót biztosítanak számodra, amelyet magáncélra is használhatsz,
  • mivel az egészség a legfontosabb, így partnerünk éves, átfogó egészségügyi szűrést biztosít számodra.