Business Analyst/ Üzleti elemző

Referencia
1-15-40314
Pozícióleírás megtekintése

Mindened az elemzés és az IT területet magadénak érzed?

Olvass tovább!

Partnerünk több évtizede megbízható szereplője a hazai pénzügyi szolgáltatói szektornak, most a projekt menedzsment csaptába keresi leendő kollégáját

Business Analyst

pozícióba.

A leendő munkatársunk feladatai:

  • Üzleti igények megértése, összegyűjtése, elemzése, folyamat és rendszer szempontú összefoglalása
  • Működési megoldások kialakítása folyamat és rendszer vonatkozások figyelembe vételével
  • Alternatívák kidolgozása és a végleges megoldás dokumentáció elkészítése az érintett területek bevonásával
  • Trendek feltérképezése, következtetések
  • Teszt tervek és tesztesetek megértése, validálása
  • Részvétel az oktatási anyagok elkészítésében, szükség esetén végfelhasználók oktatása
  • Adatminőség ellenörző szabályok, adattisztítási terv kialakításában való aktív részvétel
Követelmények

A pozíció betöltéséhez szükséged lesz a következőkre:

  • Felsőfokú végzettség (erős analitikus irányultsággal)
  • 3 éves BA, folyamatszervezési vagy rendszerszervezési tapasztalat
  • módszertani ismeretek, informatikai alapjártasság
  • folyamatszemlélet, jó facilitálási készség
  • lényegrelátás, precizitás
  • strukturált elemző és problémamegoldó készség

Előnyödre válik, ha tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel és van tapasztalatod a pénzügyi szférában!

Előnyök

Amit leendő kollégánknak kínálunk:

  • versenyképes kompenzációs csomagot,
  • emberileg és szakmailag is szuper, támogató csapatot; hasonló paraméterekkel rendelkező vezetővel,
  • szakmai és soft skill tréningeket,
  • hosszútávú karrierlehetőséget a szervezeten belül,
  • odafigyelést, csapatépítő programokat.