Business Analyst

Referencia
100-16-42912
Pozícióleírás megtekintése

Feladatok

/ Üzleti igények alapján fejlesztési feladatok felmérése és specifikálása, a fejlesztés támogatása

/ Közreműködés üzleti, funkcionális és technikai elemzésben, - tervezésben, - teszttervezésben, - tesztelésben

/ Integrált IT rendszerek tesztelése és teszt támogatása

/ Alkalmazásüzemeltetés támogatása

/ Hibamenedzsment

/ Kapcsolattartás az üzleti területekkel és a fejlesztőkkel

Követelmények

/ Felsőfokú végzettség

/ Releváns szakmai tapasztalat (legalább 2 év üzleti elemzés)

/ SQL nyelv ismerete, elsősorban adatbázis lekérdezéshez, adatbázisok feltérképezéséhez

/ XML, JSON, SOAP és REST webservice ismerete, specifikáláshoz, teszteléshez

Előnyt jelent

/ Banki munkatapasztalat, banki üzleti fogalmak ismerete

/ Közmű cégeknél (elosztói engedélyesnél) szerzett tapasztalat

/ Tesztelési, teszttervezési tapasztalat

/ SoapUI ismerete az interfészek feltérképezéséhez, teszteléséhez

/ Aktív angol nyelvismeret

/ Funkcionális és technikai tervezési tapasztalat

/ Programozási tapasztalat

/ tudásalapú szervezet, extra képzésiszbadnapok, learning path

/ legújabb cloud-native technológiák