Brand Manager

Teljes munkaidős
Teljes otthoni munkavégzés
Részben otthoni munkavégzés
Referencia
103-19-43332

Partnerünk egy vezető gyógyszeripari vállalat, amely számos területen kínál innovatív és hatékony egészségügyi megoldásokat világszerte. Az ügyfeleik és partnereik elégedettsége számukra az elsődleges cél, és most egy dinamikus és elhivatott Brand Manager csatlakozását keresik.

Milyen feladatokra számíthatsz:

  • Felelős leszel a brand stratégia kidolgozásáért és végrehajtásáért.
  • Marketingkampányok kialakítása és koordinálása.
  • Offline és online kommunikációs és média, valamint promóciós és kampány tervek készítése.
  • Piaci kutatás és elemzés: Nyomon követed a piaci trendeket, fogyasztói igényeket és versenytársakat, és ezen információk alapján alakítod ki a stratégiákat.
  • Kapcsolatok kezelése: Együttműködsz az értékesítési, marketing és kutatás-fejlesztési csapatokkal, hogy biztosítsd a termékek koherens üzenetét és az összehangolt marketingtevékenységeket.

... ha a benned rejlő kreativitás már robbanni készül, akkor mindenképpen JELENTKEZZ!

Követelmények

Amire szükséged van:

  • Brand marketing területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Jelenlegi vagy korábbi tapasztalat FMCG/FMCH vállalatokban
  • Integratív és analitikus gondolkodás
  • Kreativitás és problémamegoldó képesség
Előnyök

Amit cserébe kapsz:

  • Egy fantasztikus csapat része lehetsz, ahol a kreativitásodnak nem szabnak határt sőt, tárt karokkal várják
  • Bónusz, cafeteria és egy csodaszép irodai környezet vár Rád
  • Hibrid munkavégzés
  • Szakmai fejlődés és karrierlehetőség