Bolti eladó - Szigetszentmiklós- Teljes munkaidő

Referencia
103-24-42278
Pozícióleírás megtekintése

Szigetszentmiklósi " Fashion Lovers " FIGYELEM!

Bolti eladó munkakörbe keresünk új munkatársakat TELJES MUNKAIDŐBEN.

Feladatok:

  • Az üzlettér rendben tartása - hajtogatás, pakolás, rendezés
  • Raktári termékek rendszerezése, rendben tartása
  • Az érkező termékek feldolgozása
  • Vásárlók kiszolgálása igény esetén

Amennyiben angolul is beszélsz, úgy a kasszázásba is lehetőséged van betanulni.

Ha mindig is vonzott az olasz divat, a magas színvonalú ruhák, ahol az alapanyagok között a műszál szinte szitokszónak számít, akkor biztosan itt van a helyed!

A legjobb részt kihagytam: nagyon ritkán fordul elő a túlóra, a munkaidő meg egyenesen zseniális, nem kell éjszakáznod, se hajnalban, a sárkányok előtt ébredni: 10:00- 19:00- ig lesztek nyitva (természetesen az 1 órás szünet is benne van a sávban).

Követelmények

Amire szükséged lesz:

  • Megfelelő kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség, jó állóképesség
  • Kiegyensúlyozott munkavégzés
  • Hajlandóság a szombati munkavégzésre

... ha pedig szeretnél kasszázni, akkor legalább középfokú magabiztos angol nyelvtudás

Előnyök

Amire biztosan számíthatsz az alapbéren felül:

  • Cafetéria
  • Bejárási támogatás
  • Előrelépési lehetőség
  • Tréningek
  • Valamint első kézből értesülhetsz a legújabb trendekről és gyönyörű, magas minőségű ruhák között töltheted a mindennapjaidat! ;)