Bolti eladó

Referencia
1-24-40500

Te is úgy gondolod, hogy a BOLTI ELADÓ-nak nagyon fontos szerepe van a vásárlói élmény kialakításában? Szereted, hogy ha kellő odafigyeléssel, de mégis könnyed kapcsolatot teremtve szolgálnak ki? Partnerünkhöz pont ilyen hozzáállású értékesítőket keresünk.

Ügyfelünk igen népszerű háztartási termékeket, konyhai kisgépeket forgalmaz. Csapatuk „Covid-álló”, jelenleg is bővülnek, ezáltal több kollegát keresnek.

Munkád során ezek a feladatok várnak rád:

  • Boltba érkező vásárlók megszólítása és kiszolgálása;
  • Vásárlók tájékoztatása a termékekkel kapcsolatban;
  • Raktárkészlet nyomon követése, árufeltöltés;
  • Pénztárgép használata, számlák készítése;
  • Üzlet nyitása és zárása.
Követelmények

Az ideális munkatárs:

  • Értékesítői vénával rendelkezik;
  • Kereskedelemben már néhány évet tudhat maga mögött;
  • Proaktívan és pozitívan áll a feladatokhoz;
  • Határozott és talpraesett;
  • Jól kommunikál és mindenkivel szót ért;
  • Munkavégzés szempontjából mobilitást mutat.

Előny, ha kereskedelmi végzettséged van és nem állnak messze tőled a műszaki termékek.

Előnyök

Munkádért cserébe:

  • Tartalmas juttatási csomagban részesülsz;
  • Különböző üzletekben, változatos munkakörnyezetben dolgozhatsz (Budapest több bevásárlóközpontjában – 15., 8., és 22. kerületében, valamint Biatorbágyon)
  • Havi szinten 1-2 hétvégét szabadon tölthetsz;
  • Összetartó és családias csapat fog várni.

Munkaidő

  • Hétfő és vasárnap közötti nyitva tartásban heti 40 óra (átlagosan 10 órás munkanapok).