Biztosítási tanácsadó

Referencia
4-3-40070

Te sem bízol az üres MLM ígéretekben? Ettől függetlenül úgy tartod fair-nek, ha a teljesítményeddel arányosan kompenzálnak? Ha nem haszontalan szolgáltatást, hanem valóban értékes segítséget akarsz nyújtani erre nyitott embereknek, és nem a saját kapcsolati hálódat akarod bevonni, akkor érdemes tovább olvasnod.

Nemzetközi hátterű, minőségi élet-, baleset- és egészségbiztosítási szolgáltatásokat nyújtó partnerünkhöz keresek kollégát BIZTOSÍTÁSI TANÁCSADÓ pozícióba.

Feladatok:

  • Ügyfelek felkutatása, új ügyfélkapcsolatok kiépítése – Nem, nem hideghívásokkal és nem a saját barátaiddal és ismerőseiddel kell lefolytatni kellemetlen beszélgetéseket. Helyette pl: konferenciákon egymástól tanulva és közösen ötletelve találjátok ki a különféle platformok kihasználásának lehetőségeit;
  • Meglévő kapcsolatok ápolása, kezelése;
  • Ügyféltárgyalások szervezése, lebonyolítása;
  • Ajánlatok elkészítése;
  • Ötleteiddel, kreativitásoddal segítheted építeni a karrier utadat. Az elején persze ott lesz egy mentor, aki támogatni fog, hogy felvedd a ritmust;
Követelmények

Ami szükséges mindehhez:

  • Legyen benned kitartás;
  • Középfokú végzettség esetében MNB tanúsítvány (ennek megszerzését támogatja a cég). Felsőfokú végzettség esetében ez nem szükséges;
  • Vállalkozói jogviszonyra való nyitottság;
  • Jó kommunikációs készség.
Előnyök

Miért érdemes átgondolni?

  • Színvonalas, minőségi termékportfólióval rendelkeznek és mind emellé korrekt, nyílt kommunikáció társul. Nem kell attól félned, hogy kellemetlen helyzetbe kerülnél az egyeztetések során, hiszen itt valóban értékes, személyre szabott segítséget nyújtasz;
  • Alapos betanítással, különféle tréningekkel, mentori segítséggel támogatnak;
  • Saját magadnak oszthatod be az idődet, mikor, hogyan és mennyi munkát vállalsz, így például gyerek mellett, mellékállásként is járható út lehet;
  • Ha a kezdetektől fogva teljes lelkesedéssel időt és energiát fordítasz erre a munkára, akkor a tapasztalatok alapján már pár hónap alatt könnyen szert tehetsz egy rendszeres alapjövedelemre, mely ügyfélköröd növelésével egyre csak gyarapodik.