BI üzemeltető/ BI rendszergazda

Referencia
1-16-40292

Megbízónk több mint 30 éve stabil szereplője a hazai pénzügyiszektornak.

IT divíziójának adatszolgáltatásra specializálódott területe keresi most leendő kollégáját

pozícióba.

Mik lesznek a napi feladataid?

  • Karbantartási feladatok elvégzése a Prod és UAT és DR környezeteken
  • Adattárház és adatpiaci töltések kontrollja
  • Rendszer monitoring, incidens megelőzés preventív monitorozással
  • Incidens kezelés
  • Projektekkel történő együttműködés az üzemeltetési szempontok figyelembevételével
  • Üzemeltetési (IT) tesztek elvégzése
  • Az üzemeltett rendszerekkel kapcsolatos Change és Release folyamatokban történő aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Üzemeltetési és DR dokumentációk készítése és karbantartása
  • Audit, IT Biztonsági és Compliance előírások betartása és ezzel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Készenlét vállalása
Követelmények

Amennyiben rendelkezel:

  • Általános alkalmazás üzemeltetési ismerettel (nem Infrastruktúra alkalmazás)
  • LINUX Operációs rendszer ismerettel (3 év)
  • Oracle Adattárház (DWH) üzemeltetési gyakorlattal (3év)
  • OWB gyakorlattal (3 év)
  • Technikai log olvasási és értelmezési gyakorlattal (3 év)
  • Alkalmazói szintű PL/SQL (Oracle) gyakorlattal – adatbázisok kezelése, select-ek olvasása, írása (3év)
  • Mentési, archiválási ismeret és gyakorlattal (3 év)
  • Informatikai középfokú végzettséggel

….már jó úton járunk!

Amire a szakmai oldal mellett még szükséged lesz a munkavégzés során:

  • Angol nyelv ismerete kommunikációs és dokumentum olvasási képesség szinten
  • Csapatmunkában történő aktív munkavégzés
  • Önálló feladat megoldási képesség
  • Dokumentációs szakmai igényesség
  • Jó kommunikációs képesség
Előnyök

Amit leendő kollégánknak kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomagot
  • Egy emberileg és szakmailag is szuper, támogató csapatot; hasonló paraméterekkel rendelkező vezetővel.
  • Csapatépítő programokat, hogy ne minden csak a munkáról szóljon
  • Rengeteg fejlődési, képzési lehetőséget: szakmai és soft skill tréningeket
  • Hosszútávú karrierlehetőséget biztosítunk
  • Inspiráló vállalati kultúrát - stabil, nyereséges, nagy múltú cég vagyunk, figyelünk a kollégáink igényeire, támogatjuk az egészséges életmóddal kapcsolatos tevékenységeket
  • Könnyen megközelíthetőek vagyunk – jöhetsz metróval, autóval, de akár biciklivel is. A döntés a Tiéd!