Betanított operátor

Referencia
4-18-39823

Csomagolóanyag gyártásával foglalkozó partnerünk nagy létszámban szeretné bővíteni csapatát. Légy te is részese egy gyár indulásának! Igen, egy viszonylag új vállalatról van szó, így már az elején beépülhetsz a körforgásba!

Betanított munkára keresik kollégáikat OPERÁTOR pozícióba.

Feladataid lesznek:

  • Gyártó gépek kezelése;
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása;
  • Munkakörnyezet tisztántartása;
  • Időnként kézi anyagmozgatás.
Követelmények

TE vagy a mi emberünk, ha:

  • Nem riaszt meg a gyári környezet és hosszútávon tervezel;
  • Jó kézügyeséggel és preczitással rendelkezel;
  • Legalább alapfokon kezelsz számítógépet;
  • Vállalod a folyamatos műszakrendet.

Előnyt jelent:

  • Emelőgép kezelői jogosítvány megléte.
Előnyök

Amit ügyfelünk kínál:

  • Jól kalkulálható, fix juttatások (alapbér + műszakpótlék);
  • Utazás támogatás;
  • Munkarend: 4 nap munka, 4 nap pihenő (folyamatos, 12 órás munkanapokkal)
  • Mivel új a gyár, így hosszútávon számos előrelépési lehetőség vár rád;
  • Képzések, oktatások;
  • Több munkatársat is keres a cég, így jelentkezz akár ismerősöddel együtt.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Rétság
  • Szállást és céges buszjáratot NEM tudnak biztosítani.