Beszerző

Referencia
101-20-41939
Pozícióleírás megtekintése

Az NCR Vállalatról

Az NCR (www.ncr.com) az információtechnológiai szegmensben tevékenykedő világcégként vezető szerepet tölt be, és világszerte a fogyasztói tranzakciós technológiák új generációját nyújtja partnereinek. A szoftver, a hardver és a szolgáltatási portfólió révén az NCR napi közel 550 millió tranzakciót tesz lehetővé a kiskereskedelem, a pénzügyi, az utazás, a vendéglátás, a távközlés és a technológia, valamint a kisvállalkozások számára. Világszerte piacvezetők vagyunk a bankautomaták, a kereskedelemben használatos önkiszolgáló pénztárak, valamint a légi közlekedésben és az egészségügyben elterjedt önkiszolgáló check-in terminálok terén. Az NCR székhelye az USA-ban, a Georgia államban lévő Atlantában található, és világszerte 180 országban van jelen, körülbelül 29 000 alkalmazottal.

Az NCR Magyarországon

Értékesítési, szerviz- és pénzügyi osztályunk 1995 óta van jelen Magyarországon, bankjegykiadó automatákat és önkiszolgáló pénztárgépeket gyártó egységünk pedig 2005 óta működik Szigetszentmiklóson, a Leshegy Ipari Parkban, az M0 autóút mellett.

Az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:

Beszerző

Pozíció összefoglalása

A Beszerző feladata az alapanyagok alapján hozzárendelt beszállítókkal való kapcsolattartás. A pozíció célja, hogy folyamatosan fenntartott, kölcsönösen előnyös kapcsolatot alakítson ki és tartson fenn a beszállítókkal az alábbi feladatok által:

  • Megrendelések (PO) készítése, sor leállások és gyorsított szállítások kezelése
  • Új alkatrészek beszerzése és a beszerzési források meghatározásában részvétel a Commodity csapattal együtt, rendszer beállítások kezelése és minta-megrendelések készítése
  • Felelősség a beszerzési beállítások karbantartásáért
  • MRP rendszer jelezte riasztások elemzése és megfelelő intézkedések kezdeményezése
  • A be- és kivezetésre kerülő alkatrészek kezelése,
  • Készlet és E&O áttekintés/kezelés
  • Szűk keresztmetszetek áttekintése és kezelése a többi beszerzővel és a tervezési csapattal együtt
  • Beszállítói kezelés támogatása minden Rework / RTV / DMC tevékenység során
  • Beszállítók helyi kezelése és auditokon való részvétel
  • Az árazási szabályoknak való megfelelés és azok betartatása a beszállítókkal – esetleges eltérések jelzése a vezetőség felé
  • Fejlesztések kezdeményezése meghatározott mérőszámok tekintetében, úgy mint: OTD, Missing promised date, Past due promised dates, Overdue-invoices, Excess Exposure (Cancel + Push out), PPV, SMI hub level

Felelősségek

  • Beszerzési követelmények áttekintése és megrendelők elkészítése
  • Beérkezett szállítások ellenőrzése a hozzárendelt anyagok terén
  • Készletellenőrzések támogatása
  • Beszállítói teljesítmény értékelése

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós – Leshegy Ipari Park (M0 autóút mellett)

Követelmények
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség üzleti vagy hasonló területen
  • 3-5 év munkatapasztalat alapanyag beszerzés területén
  • Magas szintű számítógépes ismeret Excel, Word, Outlook és Internet programok használatában
  • ERP vagy hasonló rendszerek ismerete, emellett bérgyártásban való jártasság
  • Angol nyelv középszintű, és magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • Kitűnő interperszonális, kommunikációs és szervezési készségek
Előnyök
  • Többféle, választható cafeteria elem közül választhatsz
  • 15 Ft/km üzemanyagköltséggel tudják támogatni a bejárásod vagy használhatod a céges buszt is (M3 vonalától indul)