Beszerző

Referencia
101-20-41897

Nemzetközileg elismert fémmel és műanyaggal foglalkozó partnercégünk, akiket az amerikai mentalitás jellemez, bővíteni szeretné a jelenleg 16-17 fős beszerzői csapatát, így OPERATÍV BESZERZŐ pozícióba keressük új kollégáikat.

Pozíció betöltésével a feladataid közé tartozna:

  • Az összeszereléshez szükséges fém és műanyag alapanyagok, alkatrészek megrendelése
  • Ezeknek az alkatrészeknek a nyomon követése egészen a telephelyre érkezésig
  • Hazai, de főképp nemzetközi beszállítókkal való napi kapcsolattartás
  • Beszállítók értékelése, minőségbeli problémáinak kommunikálása
Követelmények

Ami a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen lenne:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 év beszerzői tapasztalat, ha ezt gyártásban szerezted az előny
  • Szóban és írásban használt angol nyelvtudás, hiszen a beszállítok nagy része külföldi és velük egyeztetni kell majd
  • Előnyt jelenthet még ha ismert vállalatirányítási rendszereket (SAP)
Előnyök

Fizetéseden kívül amit partnerünk kínál:

  • Széleskörű béren kívüli juttatás érhető el náluk (Szép-kártya, önkéntes nyugdíjtámogatás, készpénzkifizetés)
  • 15 Ft/km üzemanyagköltség, vagy használhatod a céges buszukat is ami Budapesten Nagyvárad tértől indul és Csepelen keresztül megy Szigetszentmiklósi telephelyet vagy Dunaharaszti indulást is választhatod.
  • Helyi meleg étkezési lehetőséget biztosítanak