Beszerző

Referencia
101-0-43417

Egy pár éve már nemzetközi szinteken is jelen lévő létesítmény üzemeltetéssel foglalkozó partnerünknél nyílt meg egy igazán kihívásokkal teli pozíció BESZERZÉS területen.

Pozíció betöltésével a feladataid közé tartozna:

  • Szolgáltatások és eszközök beszerzése
  • A megrendelt termékeknek a nyomon követése egészen a megérkezésig
  • Beszállítókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Beszállítóknak az értékelése és az esetleges problémák kommunikálása
  • Társosztályokkal való együttműködés
Követelmények

Néhány dolog ami elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez:

  • Beszerzésben szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás előnyt jelenthet
Előnyök

Fizetéseden kívül amit partnerünk kínál:

  • Cafetéria
  • 13. havi fizetés
  • Home office lehetőség heti 1-2 alkalommal
  • Jól megközelíthető modern és letisztult munkahelyi környezet
  • Befogadó és támogató vezetőség