Beszerző

Referencia
101-20-43346

Prémium kategóriás autóipari termékeket gyártó partnerünk keresi új kollégájukat BESZERZŐ pozícióba. Amennyiben érdekel a beszerzés, de még nem rendelkezel tapasztalattal, akkor is jelentkezz bátran ugyanis pályakezdőkre is nyitottak.

Feladataid közé tartoznának:

  • Alapanyagok, eszközök és szolgáltatások beszerzése
  • Potenciális beszállítók felkutatása és a velük való kapcsolattartás
  • Beszállítók versenyeztetése és regisztrálása
  • Ártárgyalásban és árajánlat készítésben való aktív részvétel
  • Beérkezett áru rendszerbe történő rögzítése
  • A vámügyintézéshez szükséges dokumentumok előkészítése, kapcsolattartás a vámhivatallal
Követelmények

Partnerünk részéről elvárás lenne:

  • Angol nyelvtudás magabiztos használata
  • SAP rendszer ismerete
  • Érdeklődés műszaki terület felé

Ha már rendelkezel beszerzői tapasztalattal az előnyt jelenthet!

Előnyök

Amiért érdemes jelentkeznek:

  • Cafetéria juttatásban és bejárás támogatásban részesülsz
  • Családias légkörben, de mégis stabil hátterekkel rendelkező cégnél dolgozhatsz
  • Hosszútávra tervezhetsz