Beszerző

Referencia
101-20-42544

Multinacionális partnerünk fém és műanyagalkatrészek összeszerelésével foglalkozik, akik számára keressük új kollégájukat junior és senior BESZERZŐ pozícióba.

A munkakör betöltésével egy kb. 12 fős beszerzői csapat tagja lennél.

Remek lehetőség lehet számodra akkor is, ha szereztél már tapasztalatot külkereskedelmi asszisztens pozícióban és szeretnéd tudásod fejleszteni valamint az operatív beszerzés területét megismerni.

Pozíció betöltésével a feladataid közé tartozna:

  • Az összeszereléshez szükséges fém és műanyag alapanyagok beszerzése,
  • seniorként a beszerzés mellett a csapatvezető munkáját is aktívan támogatnád,
  • a megrendelt termékeknek a nyomon követése egészen a megérkezésig,
  • külföldi beszállítókkal való napi szintű kapcsolattartás (angolul),
  • beszállítóknak az értékelése és az esetleges problémák kommunikálása.

A munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Követelmények

Néhány dolog ami elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség,
  • ha ki tudod fejezni magad angolul szóban és írásban egyaránt, hiszen a beszállítok nagy része külföldi és velük egyeztetni kell majd,
  • MS Excel magabiztos ismerete (pl. FKERES függvény).

Előnyt jelent, ha van már tapasztalatod vállalatirányítási rendszerek használatában (SAP).

Előnyök

Amit partnerünk a munkádért cserébe kínál:

  • Az alapbéren felül széleskörű béren kívüli juttatások: SZÉP-kártya, önkéntes nyugdíjtámogatás, készpénzkifizetés
  • 15 Ft/km üzemanyagköltség, vagy használhatod a céges buszt is, ami Budapestről, a Nagyvárad tértől indul és Csepelen keresztül megy Szigetszentmiklósi telephelyre, vagy a Dunaharasztiból indulót is választhatod,
  • a home office várhatóan 2-3 hónap múlva kerül bevezetésre,
  • helyben meleg étkezési lehetőséget biztosítanak.