Beszerző

Referencia
101-20-42376

Francia hátterű partnerünk egy multinacionális, piacvezető vendéglátó vállalat. Az ő megbízásukból keresünk most hozzájuk Beszerző kollégát.

Az alábbi feladatokra számíthatsz náluk:

  • Consumer Goods kategória kínálati körének kezelése
  • ártárgyalások, új beszállítók tendereztetése, meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • beszerzési stratégia megvalósítása, működési folyamatok optimalizálása
  • együttműködés a nemzetközi és hazai beszállítókkal egyaránt
  • szállodákkal való szoros együttműködés
Követelmények

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • minimum 2 év tapasztalat beszerzői területen (szállodai, F&B terület előny)
  • felsőfokú végzettség releváns területen
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Előnyök

Miért érdemes jelentkezned?

  • egy nemzetközi csapat tagja lehetsz, ami együtt jár nemzetközi karrierlehetőséggel is
  • alapbéren felül bónuszban és széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz