Beszerzési munkatárs

Referencia
103-20-42651

Járatos vagy a beszerzésben és szeretnéd kamatoztatni az eddig szerzett tapasztalataidat?

Kőolaj kitermeléssel foglalkozó partnerünk keresi új, teljeskörű beszerzéssel foglalkozó munkatársát!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A megrendelések szervezése és tervezése
  • Anyagkezelés fenntartása SAP-ban
  • A raktárok működésének felügyelete, készletellenőrzés, leltározás szempontjából
  • Gondoskodás a bejövő számlák, vásárlások dokumentációjáról, a belső jóváhagyási folyamatok kezelése
  • Szoros együttműködés a pénzüggyel a számlák kiegyenlítésével kapcsolatban
  • Anyaggal kapcsolatos tanúsítványok kezelése
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Folyékonyan kommunikálsz angolul szóban és írásban
  • Legalább 3 éves tapasztalattal rendelkezel a beszerzésben, ismered a különböző folyamatait
  • Érdeklődsz a műszaki cikkek iránt, legalábbis nem okoz problémát azok megismerése
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és megbízhatóan vezetsz
  • Járatas vagy a logisztikában, szállítmányozásban, nemzetközi kereskedelmi folyamatokban
  • Precízen dolgozol, remekül szervezel és szívesen dolgozol csapatban
Előnyök

Milyen előnyökkel jutalmazzák a munkád?

  • Bejárási támogatás
  • Egészségbiztosítás
  • Bónusz
  • Részese lehetsz egy nemzetközi csapatnak, ahol nagy érték az összetartás
  • A beszerzés folyamatai a kezedben összpontosulnak, így minden területen tudsz fejlődni