Beszerzési menedzser (IT terület)

Referencia
1-3-41304

Csatlakozz a Budapest Bank beszerzési csapatába, ahol fő feladatod lesz a beszerzési tevékenység koordinálása az IT alkalmazás oldali szolgáltatási kör vonatkozásában, a belső ügyfelek beszerzési igényeinek megismerése és ezek megoldásában támogatás nyújtása, valamint az üzlet által kitűzött éves megtakarítási célok megvalósításának segítése.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • A beszerzési stratégia szerinti beszállító management a legjobb ár-érték arány megteremtésével;
  • Ajánlatkérések, beérkező ajánlatok feldolgozása, értékelése;
  • Tárgyalások lefolytatása a meglévő és potenciális beszállítókkal árak és egyéb kereskedelmi feltételek tekintetében;
  • Szerződéskötési folyamat önálló végig vitele;
  • Szakmai terület támogatása a beszállító menedzsmentjével az átfutási idők racionalizálásában, az esetleges minőségi kifogások kezelésében;
  • Meglévő beszállítói struktúra kezelése, szerződések felülvizsgálata és újra pályáztatás
  • Beszállító cégek, termékek, piaci trendek figyelemmel kísérése, elemzése (potenciális szállítók felkutatása, a versenyhelyzet erősítése);
  • Beszerzési piackutatás
  • Költségoptimalizálási javaslatok kidolgozása;
  • Szállító-optimalizálás (beszállítói kör optimalizálása, kezelése);
  • Szállítók tulajdonosi szerkezetének feltárása, ár-, költség- és kockázatelemzés végrehajtása;
  • Kapcsolattartás a szakmai felelősökkel, projekt vezetőkkel, szállítókkal, kapcsolódó területekkel a komplex beszerzések koordinálása érdekében
Követelmények

Jelentkezz hozzánk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Közgazdasági vagy műszaki diploma;
  • Beszerzői tapasztalat; melyből minimum 2 éves komplex IT szolgáltatás beszerzéssel foglalkoztál
  • Szerződéskötési tapasztalat;
  • Elemzési készség;
  • Proaktív, eredményorientált hozzáállás;
  • Jó együttműködési készség;
  • Kimagasló precizitás és megbízhatóság;
  • Terhelhetőség, stressz-tűrő képesség;
  • Kiváló számítógépes felhasználói tudás, beleértve MS Excel, Word;
  • Angol nyelvtudás tárgyalóképes szintű ismerete és aktív használata elengedhetetlen.
Előnyök

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Nálunk egy összetartó, jó hangulatú csapat tagja lehetsz.
  • Home office munkavégzésre lehetőséget biztosítunk.
  • Mi elismerjük a munkádat.
  • Szakmai tudásod folyamatosan bővítheted.
  • Mi hosszútávon számítunk rád.