Beszállítói minőségügyi mérnök (külföldi munkavégzéssel is)

Referencia
101-10-43044

Az egyik budapesti autóipari partnercégünkhöz keressük az SQE csapat új tagját.

Ha szereztél már több éves tapasztalatot a Quality bármely területén és szeretnél külföldi munkatapasztalatokban is részesülni, akkor ez a lehetőség Neked szól !

Milyen feladatkör tartozna hozzád ?:

  • Új beszerzések beszállítóinak kiválasztása és értékelése;
  • Minőségtervezési folyamat megvalósítása;
  • Panaszkezelés (8D módszertan segítségével);
  • Kiszállított alkatrészek selejtezésének koordinálása;
  • Auditok megtartása (főként külföldön);
  • Változásmenedzsment feladatokban való aktív részvétel.
Követelmények

Téged keresünk, ha :

  • Rendelkezel műszaki felsőfokú végzettséggel;
  • Az angol nyelven kívül a német nyelv használata sem okoz problémát. Amennyiben a német tudásod még fejlesztésre szorul, ez sem fog problémát okozni, hiszen lehetőséged lesz rá;
  • Legalább 2-3 év szakmai tapasztalattal is rendelkezel.
Előnyök

Amit partnerünk kínál munkádért cserébe:

  • Alapbéren felüli cafetéria;
  • Bónusz rendszer;
  • Magán egészségügyi biztosítás;
  • Hibrid munkavégzés.