Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Referencia
101-10-42540

Megbízó partnerünk egy több ezer fős vállalat magyarországi képviselete. Eredményeikkel és mérnöki fejlesztési központjuk innovációival egyaránt hozzájárulnak a jövő autóipari termékeinek megalkotásához.

Az alábbi pozícióra keressük új munkatársukat:

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Feladataid lesznek:

  • Vevői reklamációk feldolgozásának támogatása, problémamegoldás vezetése,

intézkedések koordinálása

  • A gyártásban előforduló specifikációknak nem megfelelő, illetve minőségi

szempontból eldöntendő alkatrészek, termékek zárolása és elkülöníttetése.

Válogatások támogatása, értékelése

  • Gyártás releváns és szériában használt beszállított alkatrészek eltéréseinek

kezelése, engedélyeztetése, ezek nyomonkövetése

  • A reklamálandó alkatrészek specifikációtól való eltérése esetén reklamáció

indítása

  • A termék és folyamatváltozások, jóváhagyások és újfutás folyamat támogatása
  • Belső hibaköltség és belső hibák csökkentésének támogatása
  • Felelősség alkatrészek, késztermékek és előgyártmányok ellenőrzéséért lejárati

szavatosság esetén

  • Mérőeszköz és folyamatképességek végzése, dokumentálása, mérőeszközökért

és etalonokért való felelősség

  • Belső és külső, beszállítóra visszavezethető reklamációk kezelése az autóipari

szabványoknak megfelelően A problémamegoldó csapat támogatása, és a

visszakapott darab elemzése, a problémamegoldó folyamat vezetése, az

intézkedések végrehajtásának felügyelete

Követelmények
  • Felsőfokú műszaki végzettséget szereztél (min. Bsc szinten)
  • Minőségbiztosítási területen vagy szériagyártásban szerzett legalább 2 év tapasztalatot szereztél
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van, német nyelvismeret előnyt jelent
  • MS Office felhasználói szintű ismeretével rendelkezel
  • B kategóriás jogosítványod van
  • A szakmai kihívásokat jó légkörben, kreatív munkakörnyezetben, együttműködő csapat részeként élheted meg - részletes betanítási és átadás-átvételi folyamat keretében
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai és személyes fejlődésed sokoldalú támogatása
  • Cafeteria, munkábajárás támogatása, home office lehetőség