Bérszámfejtő - full remote (Budapesttől legalább 50km - re élőknek)

Referencia
103-7-42030
Pozícióleírás megtekintése

Bérszámfejtők figyelem!

Szolgáltató ügyfelünk bővülés miatt új bérszámfejtési csapatot toboroz ahol szükség lesz sok, lelkes kollégára. Itt a lehetőség, hogy együtt kezdjetek, összekovácsolódjatok és egy jó kis csapatot alkossatok.

Feladatok a tapasztalattól függően fognak alakulni:

  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • cafeteria ügyintézés
  • munkavállalók ki-be léptetése
  • riportkészítés
  • szakmai tanácsadás
Követelmények
  • bér- Tb ügyintézői végzettség vagy gazdasági diploma
  • legalább 1-2 év szakmai tapasztalat
  • középszintű angol nyelvtudás (főleg írásban de szóban is kell majd használni)
  • Nexon ismeret előny
Előnyök
  • hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • cafeteria
  • változatos és kihívást jelentő feladatok
  • modern irodaház nagyon jó megközelíthetőséggel
  • túlórák kifizetése
  • egy extra szabadnap
  • dolgozói kedvezmények (étterem, sportolás)