Bérszámfejtő- Debrecen (könyvelőiroda)

Referencia
103-7-43290

Ügyfelünk egy magyar tulajdonban lévő cégcsoport, mely hazai és nemzetközi ügyfelek számára nyújt elsősorban pénzügy-számviteli szolgáltatásokat. Bérszámfejtő csapatukat szeretnék bővíteni egy olyan szakemberrel, akinek van már 1-2 év releváns tapasztalata ezen a területen és szívesen felelne egyidejűleg több cég számfejtéséért.

A következő feladatokban számítanak az új Kollégára:

  • Bérszámfejtés előkészítése és elvégzése
  • Novitax program napi szintű használata
  • Fizetések és juttatások utalásának előkészítése
  • Munkaügyi és bérszámfejtéssel kapcsolatos dokumentumok nyomon követése
  • Ügyfelekkel és hatóságokkal való kapcsolattartás
  • Bérfizetési jegyzékek és kimutatások készítése
Követelmények
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás (írásban)
  • Munka törvénykönyv, személyi jövedelemadó, járulékok ismerete
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Felelősségteljes munkavégzés, problémamegoldó készség
  • Novitax program ismerete előny
Előnyök

Ami az alapbéren felül vár Rád:

  • Éves bónusz (éves terv alapján)
  • Szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása
  • Egészségbiztosítás
  • Bejárás támogatása (törvényben meghatározott keretek között)
  • Támogató közeg
  • Tanulási és fejlődési lehetőség