Bérszámfejtő - 13. kerület

Referencia
103-7-43051-2

13. kerületi partnerünk megbízásából keresünk bővülés miatt BÉRSZÁMFEJTŐ kollégákat az alábbi feladatokra:

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása;
  • Havi munkabérek számfejtése;
  • Adatok feldolgozása, rögzítése NEXON programban;
  • Béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Bérszámfejtési adatok, kimutatások, számfejtések ellenőrzése;
  • NEXON Time időadatok kezelése;
  • Ki-beléptetéssel kapcsolatos feladatok ellátása;
  • TB kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása;
  • Munkáltatói igazolások kitöltése;
  • Személyi anyagok, nyilvántartások kezelése, karbantartása;
Követelmények
  • Bér- és TB ügyintézői végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat (céges vagy szolgáltatói oldalon)
  • Nexon program ismerete felhasználói szinten
  • Kifizetőhelyi tapasztalat előnyt jelent
Előnyök
  • Betanulást követően 1-2 nap Home Office/hét
  • Br. 500 000 Ft cafetéria éves szinten
  • Bónusz
  • Mobil, laptop
  • Támogató szakmai felettes, összetartó csapat