Bérszámfejtési csoportvezető

Referencia
1-7-39633

Ha szeretne karrierjében előrelépni és szakértőként koordinálni egy 9 fős bérszámfejtési csapatot, jó hírünk van.

Szegedi gyártó partnerünk részére keresünk BÉRSZÁMFEJTÉSI CSOPORTVEZETŐT. Ha még nincs tapasztalata csapat vezetésében de szívesen átadja szakmai ismereteit, Önt keressük!

Feladatok:

  • 9 fős bérszámfejtő csapat szakmai koordinálása és mindennapi munkájuk támogatása
  • HR és pénzügyi csapattal való szoros együttműködés
  • Az első pár hónapban egy másik entitásába való utazás céges autóval
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos jogszabályok változásainak folyamatos nyomon követése
  • Folyamatok fejlesztése
Követelmények

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Tapasztalat bérszámfejtésben
  • Kifizetőhelyi tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Csoportvezetői tapasztalat és az SAP-ban való jártasság előny
Előnyök

Az érdekes feladatok mellett ezekre számíthat:

  • Cafeteria
  • Céges egészségprogram: szűrések, futónap
  • Well being: irodai masszázs, jóga
  • Városi kedvezmények
  • Dolgozók gyermekeinek programok