Bér-és Munkaügyi Ügyintéző

Referencia
1-1-39818

Szeretnél a szakmádban dolgozni de ez jelenleg csak otthonról oldható meg? A munkaügyi jogszabályozás nem ismeretlen számodra és bérszámfejtés terén magabiztos vagy?

Ha szeretnél egy jó csapat része lenni és szívesen támogatnád a munkájukat érdemes tovább olvasnod! :)

Milyen feladatok várnának rád?

  • a kölcsönzött munkavállalók beléptetés és kiléptetés folyamatának az intézése,
  • munkavállalói dokumentációhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, munkavállalókkal,
  • havi bérszámfejtés előkészítése, ellenőrzése,
  • kapcsolattartás a külső bérszámfejtő céggel,
  • adott esetben segítségnyújtás jelöltek telefonos előszűrésében.
Követelmények

Mire van szükséged, hogy magabiztos legyél az új pozíciódban?

  • ismereteidre a munkaügyi szabályozásokat illetőleg,
  • tapasztalataidra munkaügyi feladatokban, bérszámfejtésben,
  • munkaerőkölcsönzési tapasztalat előnyként számolható el.
Előnyök

Miért érdemes megpályáznod ezt a lehetőséget?

  • rugalmas munkaidő, lehetőség akár részmunikaidős megoldásra is,
  • otthoni munkavégzés lehetősége,
  • szuper csapat tagja lehetsz.