Banki Ügyféltájékoztatási Csoportvezető

Referencia
1-6-40302

Partnerünk már számos alkalommal nyerte el a "Kiválóság az Ügyfélkiszolgálásban" díjat.

Ha szeretnél TE is ilyen sikerekért dolgozni, osztozni az örömön és büszkén vállalni a cég nevét, ahol egy fantasztikus csapatot vezetsz, akkor JELENTKEZZ még MA az alábbi pozícióba:

Csoportvezetőként a következő feladatok várnak RÁD:

  • Ügyintézés hatékonyságának a növelésén dolgozol
  • Magas szintű ügyfélélmény biztosítasz
  • Támogatod jogi szempontból is a belső folyamatok működését
  • Motiválod és fejleszted a csapatod tagjait
  • Felelősséget vállalsz az erőforrások hatékony kezeléséért
  • Riportokat készítesz

... és azon dolgozol, hogy a minőségi, valamint a kvalitatív elvárásoknak is megfeleljetek a csapatoddal együtt.

Követelmények

Amire biztosan szükséged van:

  • Felsőfokú végzettség (diploma)
  • Gazdasági és rendszer szemlélet, érdeklődés a pénzügyi terület iránt
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jogi folyamatok, eljárások ismerete
Előnyök

Amire az alapbéren felül számíthatsz:

  • Home office lehetőség
  • Laptop, mobiltelefon
  • Cafetéria
  • Bónusz