Banki tanácsadó

Referencia
1-3-40375

Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal és értékesítőként is bizonyítottál már korábban?

Partnerünk Banki tanácsadó munkakörbe keres kollégát újonnan induló vásárosnaményi csapatába, aki szívesen segítene elkalauzolni az ügyfeleket a pénzügyek világában.

A feladatok, amik Rád várnak:

  • lakossági termékek és mikroszámla proaktív értékesítése meglévő és új ügyfeleknek,
  • szerződések és az ehhez kapcsolódó dokumentumok előkészítése és kezelése,
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, időpont egyeztetés,
  • kisösszegű ki –és befizetések kezelése.
Követelmények

Téged keresünk, amennyiben:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • vonzó számodra a pénzügyek világa
  • ügyfélorientált szemléletmód jellemez
  • könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal

További előnyt jelent:

  • értékpapír jogi vizsga
  • forint- és valuta pénztárosi vizsga
  • értékesítési tapasztalat
  • kereskedelmi bank fiókhálózatában szerzett tapasztalat
Előnyök

Amit kínálunk:

  • alapbér + teljesítmény alapú bónusz + pótlékok + cafeteria,
  • több, mint 20 éve zavartalanul működő vállalati háttér,
  • támogató vezető és összetartó csapat,
  • fejlődési és karrierépítési lehetőség, hogy Te lehess a legjobb a szakmában,
  • családbarát munkahely,
  • szabadidős programok.