Bádogos

Referencia
5-18-40952

20 éve Magyarországon működő, térburkolat gyártásával foglalkozó partnerünk keresi új kollégáját ALKLMAZÁS TECHNIKUS pozícióba. Nem szeretnél már a magasban dolgozni? Nyugi, itt nem is lesz rá szükség! Vagy, ha épp unod már a vállalkozói létet akkor ezt a pozíciót szintén neked találták ki!

Ezekkel a feladatokkal fogsz találkozni:

  • Tüzépen kiállított bemutatótáblák naprakészen tartása és felújítása;
  • A tetőrendszerhez tartozó elemek beszerzése a raktárból (tetőcserép, kiegészítők…)
  • Tetőfedő oktatások előkészítése, és a gyakorlati oktatások lebonyolítása a helyszínen;
  • Egyéb szállítási feladatok a munkakörrel kapcsolatban.
Követelmények

  • Tetőfedő vagy bádogos szakmunkás végzettséged van;
  • Úgy érzed, hogy jó a kommunikációs készséged;
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.
Előnyök

Mindezekért cserébe:

  • Alapbéren felül kiemelkedő juttatási csomagban fogsz részesülni (cafeteria, prémium);
  • 13. havi fizetés az év végén;
  • Céges autó korlátlan használatra;
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz;
  • Bejárás támogatás a Munkatörvénykönyve alapján;
  • Szakmai továbbképzéseket biztosít a cég.

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba és a Kelet-magyarországi régió