Back Office Munkatárs (vállalati finanszírozás,pénzintézet)

Referencia
106-3-42979

Rendelkezel már meglévő tapasztalattal vállalati vagy személyi hitelezéssel kapcsolatos segítségnyújtásban, ügyfélkezelésben?

Olyan munkahelyet keresel, ahol valóban odafigyelnek Rád, és támogatják a fejlődésedet? Amennyiben igen, és továbbra is szívesen kamatoztatnád, mélyítenéd a már megszerzett tudásodat egy dinamikusan növekvő vállalatnál akkor ez a Te lehetőséged!

Újonnan létrehozott csapat keresi lelkes, tapasztalt kollégáját, az alábbi feladatok ellátásár, bővülés miatt:

  • egyedi hitelügyletek kezelése, finanszírozókkal való kapcsolattartás, státusz egyeztetések
  • lejárati értesítők kiállítása, támogatástartalmi igazolások kiküldése
  • ügyfelek fizetési kötelezettségének ellenőrzése, fizetési értesítők előállítása, kiküldése
  • fizetési moratóriummal kapcsolatos feladatok ellátása: kalkulációk, ellenőrzések végzése
  • finanszírozáshoz, újra finanszírozáshoz kapcsolódó feladatok: adatszolgáltatás
  • ügyfelek hitelügyleteivel kapcsolatos tájékoztatás, értesítések kiküldése
  • informatikai rendszerek tesztelése
  • adminisztratív feladatok: levelezőlisták karbantartása, adategyeztetés.
Követelmények
  • Gazdasági vagy pénzügyi szakirányú végzettség
  • Hasonló pozícióban (banki back office vagy mid office, adatszolgáltatási, operációs terület, vállalati hitelezés) szerzett tapasztalat (minimum 1 év)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Együttműködési készség, csapatjátékos attitűd
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek, kiváltképp Excel használat
Előnyök
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem ( + prémium, egyéb juttatások, képzések támogatása)
  • Tervezhető munkarend (nincs hétvégi, normál munkarenden túli munkavégzés)
  • Központi, könnyen megközelíthető iroda
  • Támogató, közvetlen felettes