Automatizálási projektmérnök

Referencia
4-10-40788

Növekedés alatt álló gyógyszeripari partnerünk Automatizálási projektmérnök személyében keresi új munkatársát. Amennyiben szereztél már néhány év tapasztalatot automatizálási területeken, várjuk jelentkezésedet!

Munkád során az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Új és meglévő gyártási folyamatok, berendezések tervezése,
  • Termékpaletta fejlesztése,
  • Gyártási berendezések specifikációja,
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Elektromos és automatizálási berendezések karbantartási problémáinak feltárása,
  • Folyamatirányítási és automatizálási fejlesztési projektek előkészítése,
  • Munkautasítások megtervezése,
  • Szoros együttműködés a cég R&D csapatával.
Követelmények
  • Gépész- vagy mechatronikai mérnök területen megszerzett felsőfokú végzettség,
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Jártasság PLC programozásban,
  • Automatizált gépek vezérlésével foglalkozó szoftverek ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Magas fokú probléma megoldó és kommunikációs készségek.
  • Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező vállaltnál dolgozhatsz, amely Európa szerte meghatározó szerepet tölt be,
  • A cég saját kutatóközponttal rendelkezik, a gyártást folyamatos innováció jellemzi,
  • A nemzetközi háttér ellenére nyugodt, családias légkörben végezheted munkádat,
  • Béren kívüli juttatásként AYCM sportkártyára számíthatsz.