Árazási adminisztrátor - excel tudással

Referencia
103-7-42153

Teljes körű lízingszolgáltatást nyújtó partnerünk részére keresünk új kollégát Árazási adminisztrátor pozícióba.

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:

  • Belső és külső riportok elkészítése és kiküldése a megfelelő társosztályoknak
  • A gépjármű flottákkal kapcsolatos szerződésmódosításokat és közös megegyezéssel való hosszabbításokat érintő számítások elvégzése
  • Gépjármű adatbázis naprakészen tartása
  • Javaslatok tétele a versenyképes árazási stratégia fejlesztésének támogatására
Követelmények

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel:

  • Legalább 1-2 év gazdasági területen szerzett tapasztalattal
  • Kiválóan ismered és használod az Excelt
  • Középfokon beszéled az angolt
  • Illetve előnyt jelent a gépjárművek iránti érdeklődésed :)
Előnyök

Mit kínál a cég?

  • Az alapbéren felül cafeteriaval, bónusszal és bejárási támogatással is számolhatsz (éves BKK bérlet)
  • Átfogó betanulási program keretein belül dedikált mentor lesz a segítségedre
  • Multinacionális, de mégis családias környezet vár Rád
  • Home Office lehetőség