Állványrendszerek kereskedelmi asszisztens

Referencia
1-23-39712

Nagy értékű gépek értékesítésében a világpiaci vezetők közé tartozó partnerünk részére keressük az Állványrendszerek értékesítésével foglalkozó csapat új tagját Kereskedelmi Asszisztens pozícióba.

Milyen feladatok várnak rád az új helyeden?

  • beérkező Vevők megrendelésének a rögzítése, visszaigazolása, szerződések előkészítése, aláíratása
  • projekt anyagok gyártásba tétele, gyári visszaigazolások ellenőrzése
  • szállítási feladatok versenyeztetése, szervezése, nyomon követése, illetékes kollegák tájékoztatása,
  • kapcsolattartás beszállítók műszaki és logisztikai osztályaival,
  • bejövő számlák rendezése
  • pénzügyi osztállyal való általános kapcsolattartás.
Követelmények

Mire lesz szükséged a pályázásod során?

  • 2-3 éves munkatapasztalatodra hasonló területen,
  • középfokú angol nyelvtudásodra.
Előnyök

Miért érdemes még ma jelentkezned a pozícióra?

  • egy szuper csapat tagja lehetsz ahol a munka mellett igazán jókedvű kollégákkal dolgozhatsz együtt,
  • egy nemzetközileg elismert stabil hátterű cégnél helyezkedhetsz el,
  • home office lehetőségre is számíthatsz,
  • akár már júniusban első hetében is kezdhetsz.