Alkatrész Koordinátor

Referencia
103-6-42092

Partnerünk nemzetközi szinten is kiemelkedő szerepet tölt be az építőiparban és most lehetőséged van csatlakozni a csapatukhoz Alkatrész Koordinátor pozícióba.

Milyen feladatokra számíthatsz az új pozíciódban:

  • beérkező áruk, anyagok átvétele és kiadása
  • alkatrész rendelések lebonyolítása
  • árajánlatok készítése és azok nyilvántartása
  • szállítólevelek kiállítása és számla készítése a vevők részére
  • vevőkkel, telephelyekkel és más társosztályokkal való kapcsolattartás
Követelmények

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Kiemelkedő tárgyalási és kommunikációs készség
  • Előnyt jelent a műszaki affinitás vagy erős technikai tudás
  • Proaktív, elkötelezett és kitartó személyiség
Előnyök

Miért érdemes jelentkezned?

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési és hosszú távú munkalehetőség
  • Külföldi, szakmai továbbképzések