Alapanyagtervezési csoportvezető

Referencia
4-21-40496

Megbízó partnerünk egy több ezer fős vállalat magyarországi képviselete. Eredményeikkel és mérnöki fejlesztési központjuk innovációival egyaránt hozzájárulnak a jövő autóipari termékeinek megalkotásához.

Az alábbi pozícióra keressük logisztikai csapatukba az új munkatársat:

ALAPANYAGTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • vevői tervezési terület irányítása,
  • ~8 fős logisztikai tervezőkből álló csapat szakmai koordinálása,
  • alapanyag ellátottság biztosításának felügyelete,
  • vevői megrendelések kiszámítható teljesítésének biztosítása,
  • napi/heti tervek készítése, felülvizsgálata,
  • csoport működésére vonatkozó stratégiai javaslatok megtétele,
  • más külföldi gyáregységek és belső társosztályokkal való kapcsolattartás.
Követelmények
  • felsőfokú végzettséged van,
  • ~ 3 éves releváns szakmai tapasztalattal büszkélkedhetsz,
  • angolul magabiztosan kommunikálsz,
  • precíz, ugyanakkor talpraesett vagy és vannak vezetői ambícióid!

Egyaránt várjuk azok jelentkezését, akiknek már van vezetőként tapasztalatuk és azokét is, akik eddig csak vágytak rá!

  • ha logisztikai tervezésben tapasztalt vagy, de még nem irányítottál csapatot, akkor ez egy szuper következő karrierlépcső lehet a Számodra!
  • kiegyensúlyozott háttérre támaszkodhatsz,
  • multinacionális céghez, mégis barátságos légkörre számíthatsz,
  • szakmai tréning lehetőségek is várnak,
  • rugalmas munkaidőben gondolkodhatsz (törzsidő 9:00-15:00).