After sales értékesítő (szerviz szolgáltatás)

Referencia
101-23-43437

Győri telephelyű nemzetközi partnerünk After Sales Értékesítővel bővíti csapatát. Amennyiben érdekel az elektromotorok, akkumulátorcellák, üzemanyagcellák fejlesztésének és összeszerelésének világa, valamint szívesen foglalkoznál szerviztanácsadással, ez a lehetőség neked szól.

Lássuk, mivel telnek majd a napjaid ebben a pozícióban:

  • kapcsolatot tartasz a cég kiemelt ügyfeleivel és személyesen látogatod őket,
  • monitorozod a partneri igényeket, tanácsadást nyújtasz a szerviztevékenység kapcsán,
  • bemutatod a cég termékportfólióját, egyedi megoldásokat dolgozol ki a vevők számára,
  • árkalkulációkat és árajánlatokat állítasz össze,
  • szorosan együttműködsz a cég szerviz és értékesítői csapataival.
Követelmények

Amennyiben az alábbi állítások igazak rád, várjuk a jelentkezésedet:

  • befejezett felsőfokú tanulmányokkal rendelkezel,
  • szereztél már minimum 2 év tapasztalatot after sales-ben,
  • angol és német nyelvtudásod aktív és tárgyalóképes,
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal.
Előnyök

Befektetett munkádért cserébe:

  • nemzetközi terméktréningeken vehetsz részt, az első pillanattól kezdve,
  • céges autót biztosítanak számodra, amelyet magáncélra is használhatsz,
  • alapbéred mellett éves bónusz és cafeteria üti a markodat,
  • feladataidat rugalmas munkaidőben végezheted.