Adótanácsadó

Referencia
1-7-39529

Hitelintézet számára keressük azt a lelkes, adózásban jártas szakembert, aki szeretné adótanácsadói tapasztalatát hasznosítani, gyarapítani.

Téged keresünk, ha szívesen mutatnád meg tudásod az alábbi feladatokban:

  • Nyilvántartási, adatszolgáltatási, változás-bejelentési feladatok elvégzése;
  • Adókalkulációk, bevallások elkészítése (különböző adónemekben)
  • Kapcsolattartás az állami és önkormányzati adóhatóságokkal;
  • Adóbefizetések intézése és adófolyószámla egyenlegek nyomon követése, főkönyvi egyeztetésekben való közreműködés;
  • Belső tanácsadási feladatok ellátása;
  • Kapcsolattartás a virtuális, régiós adózási csapattal
  • Jogszabály változások folyamatos nyomon követés.
Követelmények

Amire szükséged lesz:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év adózási területen szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
Előnyök

A sokszínű feladatok mellett erre számíthatsz még:

  • Heti egy nap home office lehetőség
  • Teljesítmény alapú éves bónuszt
  • Laptop
  • Mobiltelefon
  • A régiós adózási csapat tagjaként, betekintést a kelet-európai adózási szabályokba
  • Fejlődési és továbbképzési lehetősége
  • Stabil munkahely, egy professzionális és modern irodai környezetben