Adminisztrátor (Angol nyelvtudással)

Teljes munkaidős
Bér
Referencia
106-3-42792

Rugalmas beosztású munkalehetőséget keresel, esetleg szívesen dolgoznál minden nap Home Officeban?

Nemzetközi jelenléttel rendelkező, pénzintézeti partnerünk megbízásából keresünk ADMINISZTRÁTOROKAT, akik a jelenleg épülő budapesti csapat tagjai lesznek. A csapat nemzetközi, így a munkavégzés, a mindennapi kommunikáció nyelve az angol.

A pozícióhoz szükséges tudást Partnerünk egy átfogó, Budapesten esedékes tréningen fogja átadni, a későbbiekben pedig eseti jelleggel, irodai egyeztetés keretein belül tudnak a felsővezetőkkel, munkatársakkal egyeztetni.

ADMINISZTRÁTOR kollégákat keresünk, akikre az alábbi feladatok várnak:

  • Döntéshozatal előkészítése: ügyfélre vonatkozó adatok, dokumentációk tartalmának ellenőrzése, validálása
  • Az ellenőrzést követően döntéshozatal az ügyfél minősítéséről, meghatározott szempontrendszer mentén
  • Esetleges problémák nyomon követése
  • Riportálás a közvetlen felettes felé
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
Követelmények
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel (a kiválasztási folyamat teljes egészében angol nyelven zajlik)
  • Kiemelt figyelmet fordítasz a feladatok pontos és precíz elvégzésére
  • Gyakran ismétlődő feladatok esetében is jól tudsz teljesíteni
Előnyök
  • versenyképes fizetés
  • 100% otthoni munkavégzés
  • fejlődési, előrelépési lehetőség
  • nemzetközi környezet