Adminisztrátor (23. kerület)

Referencia
103-1-43307

Nemzetközi háttérrel rendelkező, gyártással és palackozással foglalkozó partnerünk részére keressük műszaki területeket támogató Adminisztrátor munkatársát!

A munkavégzés helyszíne a 23. kerületben található, amely kiemelt szerviz és logisztikai szolgáltató tevékenységet végez piacvezető márkáknak, stratégiai partnerként.

Milyen feladatokból áll a pozíció?

  • Műszaki területek adminisztratív támogatása (belső műhely, külső piaci szerviz és alkatrész ellátási terület)
  • Műszaki üzemeltetési vezető munkájának támogatása
  • Alkatrészek elszámolása riportok alapján
  • Eltérések rögzítése és egyeztetése a társosztályokkal
  • Saját vállalatirányítási rendszer használata, riportok lehívása
  • Kapcsolattartás a vezetőkkel, társosztályokkal
  • Rendszerfolyamatok megismerése és támogatása
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Rendelkezel már tapasztalattal adminisztrációs területen
  • Magabiztosan használod az Excel-t
  • Precízen, letisztultan dolgozol
  • Rendszer szemléleted van
  • Nyitott vagy az új dolgokra és szereted a kihívásokat

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete, használata
  • SAP admin tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
Előnyök

Az alábbi juttatásokat kínálja partnerünk:

  • Home Office lehetőség
  • Munkaeszközök (céges telefon, laptop)
  • Magán egészségbiztosítás, szűrési programmal
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Családias légkör
  • Izgalmas, folyamatfejlesztési projektekben való részvétel