Adminisztratív asszisztens

Referencia
103-1-42189

Automatizálási rendszerek értékesítésében tevékenykedő partnerünk ADMINISZTRATÍV ASSZISZTENS személyében keresi új munkatársát törökbálinti irodájába. Amennyiben magabiztosan használod az angol nyelvet és nyitott vagy a műszaki területre mindenképpen olvass tovább!

Az alábbi sokszínű feladatokra számíthatsz:

  • Műszaki csapat adminisztratív támogatása, adatbázisok kezelése
  • Oktatásokkal kapcsolatos dokumentációk kezelése, oktatókkal való kapcsolattartás
  • A céggel kapcsolatban megjelenő cikkek és hírlevelek összefogása
  • Termékekkel kapcsolatos dokumentumok fordítása angol nyelvről
  • Értékesítést támogató koncepciók kidolgozásában való részvétel (katalógusok, poszterek, kiadványok, stb.), értékesítési platformok karbantartása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
Követelmények

Sikeres lehet a pályázatod, ha:

  • Legalább középfokú (lehetőleg műszaki) végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztosan használod az angol nyelvet
  • Érdeklődsz a műszaki terület iránt
  • Szereted a pörgős hétköznapokat, de ugyanakkor figyelsz a feladatok precíz elvégzésére
  • Nyitottság és önállóság jellemez

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök

Alapbéreden felül az alábbiakra számíthatsz:

  • Választható cafeteria
  • 25 Ft/km bejárási támogatás
  • Extra szabadnapok (pl. a 35 év alatti kollégák 20 nap helyett 25 nap alapszabadsággal számolhatnak, születésnapi szabadság)
  • Éves bónusz
  • Munkádat Home Officeból is elláthatod (heti 2 nap)