Adminisztrációs munkatárs (Jászfényszaru)

Referencia
103-1-42548

Precíz vagy az adminisztrációban és jól kommunikálsz angolul? Szeretnél tagja lenni egy családias és nemzetközi cégnek?

Akkor itt a lehetőség! Csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó partnerünk keresi új ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRSÁT!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Számlák feldolgozása, továbbítása
  • Irodaszerek megrendelése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Havi kiadások ellenőrzése, riportálása
  • Külföldi vendégek fogadása
  • Részt venni a rendezvények szervezésében
Követelmények

Mindenképpen várjuk jelentkezésed, ha:

  • Rendelkezel tapasztalattal adminisztrációs területen
  • Folyékonyan kommunikálsz angolul írásban és szóban is
  • Önállóan is megbízhatóan dolgozol
  • Tudsz Excelben jelentéseket készíteni
  • Felhasználói szinten ismered az MS Office termékeket
  • Szeretnél egy pörgős, vidám csapatban dolgozni
Előnyök

Milyen előnyökben lehet részed?

  • Bejárási támogatás
  • Napi egyszeri meleg étkezés
  • Extra szabad órák a szabadságon felül
  • Multinacionális környezet
  • Nemzetközi céges rendezvényeken való részvétel
  • Folyamatos fejlődési lehetőség