Admin Assistant

Teljes munkaidős
Részmunkaidős
Időszakos
Referencia
1-1-41463

Fontos számodra, hogy érezd munkád fontosságát és hogy valóban egy társadalmilag hasznos, elismert munkahelyen dolgozz? Mit szólnál, ha ezt a világ legnagyobb humanitárius szervezeténél tennéd?

Partnerünk ADMIN ASSISTANT pozícióba keresi kollégáját, aki nemzetközi csapatának támogatásáért lesz felelős 6 hónapon keresztül.

Következő feladatok várnak rád:

  • Adminisztratív és logisztikai támogatás nyújtása találkozókhoz, workshopokhoz, képzésekhez és egyéb eseményekhez;
  • Adminisztratív csapattal együttműködve utazás szervezés és a kiküldetési folyamattal kapcsolatos ügyintézés;
  • Bejövő levelek, számlák és dokumentumok kezelése és feldolgozása;
  • Társosztályokkal kapcsolattartás;
  • Riportok és jelentések készítése.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Középfokú végzettséged van;
  • Nemzetközi munkakörnyezetben, hasonló munkakörben szereztél min. 3 év tapasztalatot;
  • Kommunikációképes ANGOL nyelvtudásod van szóban és írásban is;
  • Felhasználói szintű MS ismerettel rendelkezel - különösen fontos az Excel;
  • Nem okoz gondot számodra a 6 hónapos munkaviszony;
  • Legfőbb erősséged az alaposság, jó kommunikációs készség és együttműködési hajlandóság.
Előnyök

Amiért érdemes jelentkezni:

  • Akár home office módban is dolgozhatsz, így visszatérő kismamáknak is kiváló lehetőség!
  • Ideális esetben teljes munkaidős, de részmunkaidős 6 órás verziót is választhatod;
  • Fix 6 hónapos munkaszerződéssel tudsz kalkulálni, de előfordulhat hosszabbítás;
  • Nem utolsó sorban pedig egy elismert vállalathoz csatlakozhatsz, akik nagy hangsúlyt fektetnek a társadalmi felelősségvállalásra.