Ügyfélszolgálati munkatárs

Referencia
1-13-39400

A közvetlen kommunikáció olyan könnyű számodra mint a levegővétel? Egyszerre akár több mindenre is oda tudsz figyelni?

Ha igazak Rád a fenti állítások, érdemes tovább olvasnod!

Partnerünk az egészségügyben munkálkodik; magas színvonalú fogászati megoldásokat értékesítenek, különösen kiemelt szerepet tulajdonítva a fogászati implantátumoknak és a protetikai eszközöknek.

Te az 5 fős Ügyfélszolgálati Csapatot erősíthetnéd a következő feladatokban:

  • telefonon és e-mailen keresztül beérkező vevői megrendelések kezelése,
  • számlák, bizonylatok kiállítása,
  • garanciális illetve visszáruk ügyintézése,
  • vevők kérdéseinek megválaszolása.
Követelmények

Mire van szükség a pályázáshoz?

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalatodra,
  • önálló, ugyanakkor csapatjátékos szemléletedre,
  • középfokú angol nyelvtudásodra.
Előnyök

Mire számíthatsz az új munkahelyeden?

  • egy fiatalos, dinamikus csapatra,
  • belvárosi lokációra, kellemes munkakörnyezetre,
  • hosszú távú lehetőségre,
  • versenyképes fizetési csomagra.