Project Support Engineer (energetics/refrigeration)

Referencia
4-30-39332
  • powerpacks #evaporators #heatexchanges #commercialrefrigeraton #gascoolers

Kereskedelmi hűtőgépek tervezésével, gyártásával, telepítésével és üzemeltetésével foglalkozó olasz hátterű partnercégünk az alábbi pozícióra keresi új lelkes kollégáját:

PROJEKTTÁMOGATÓ MÉRNÖK – Project Support Engineer

Projekttámogató mérnökként az alábbi feladataid lesznek:

  • Az új megrendelés beérkezésekor csatlakozol majd a folyamatba. Ekkor az értékesítési és a telepítéssel foglalkozó csapattal szorosan együttműködve felméred a megrendelő igényeit majd a kérések alapján (AutoCAD-ben) tervezel. A helyszín adottságaihoz mérten hőtani számításokat végzel, meghatározod milyen legyen a termék ideális energiaelosztása, teljesítménye.
  • A megvalósítandó géphez leadod a megrendeléseket, ezeket nyomon követed, folyamatosan tartod a kapcsolatot az érintett területekkel
  • Az alvállalkozókat támogatod a telepítés és üzem behelyezés során technikailag és a termékhez kapcsolódóan
  • Napi kapcsolatban leszel több külföldi szakmai vezetővel cégen belül, kisebb részt pedig az alvállalkozókkal és a vevőkkel kommunikálsz majd
Követelmények
  • Energetikai/ Épületgépész mérnök végzettség VAGY középfokú végzettség, de releváns szakmai tapasztalat és AutoCAD ismeret
  • Min. 2 év szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
  • AutoCAD ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (külföldi lesz a közvetlen szakmai vezetőd és két körös angol nyelvű interjúra számíthatsz a kiválasztás során)
  • Kíváncsi, innovatív és analitikus személyiség
Előnyök
  • Könnyen megközelíthető irodában dolgozhatsz
  • Barátságos, igazi multikulti jó kedélyű csapat fog téged körülvenni
  • Széleskörű cafeteria csomag az alapbéren felül
  • Ügyfél kapcsolattartásban és sales attitűdben sokat fejlődhetsz ebben a pozícióban
  • Nyelvtudásod nem csak a mindennapi munkád során, hanem nyelvtanfolyamon is fejlesztheted
  • Lesz lehetőséged Európán belül a cég egyes gyárait meglátogatni, és közelebbről is megismerni a termékeket