Műszaki Beszerző

Referencia
6-20-39483

Ügyfelünk vezető csomagolóipari vállalat, amely a világ legnagyobb FMCG gyártóvállalatainak elismert beszállítója. 300 fős, flexibilis csomagolóanyagokat gyártó egységükbe keresik új kollegájukat PROJEKT BESZERZŐ pozícióba.

Ilyen feladatokra számíthatsz:

  • Elsősorban műszaki típusú projektbeszerzések önálló lebonyolítása (alkatrészek, gépberuházésok, épületüzemeltetéshez szükséges szolgáltatások stb.)
  • Kisebb részben gyártáshoz szükséges alapanyagok megrendelésében is lesznek feladataid
  • Mindennapjaid részét fogja képezni a stratégiai tervezés, beszállítók felkutatása, velük való tárgyalások lebonyolítása és folyamatos kapcsolattartás
  • Számítani fognak javaslataidra a folyamatok optimalizálására vonatkozólag
Követelmények

Ahhoz, hogy a befutó lehess szükséges, hogy:

  • beszerzésben szerzett min. 2-3 éves tapasztalatod tudj már a hátad mögött
  • rendelkezz műszaki szemlélettel, háttérrel
  • kommunikációképes angol nyelvtudásod legyen
  • alapos megfontolás után, önálló döntéseket tudj hozni

Előnyt jelent ha csomagolóipari/nyomdaipari ismeretekkel rendelkezel, valamint jártas vagy SAP használatában.

Előnyök

Amiért érdemes megfontolni ezt a lehetőséget:

  • viszonylag rugalmas a munkaidő (törzsidő 9:00-tól 15:00-ig, péntekenként 14:00-ig)
  • bejárás támogatást, cafeteriát kínálnak
  • nemzetközi, stabil hátteret nyújtanak

3 ok, amiért érdemes a Graftonon keresztül jelentkezni:

  • Hasznos tanácsokkal látjuk el, mind a CV-vel, mind pedig az interjúval kapcsolatosan (természetesen ingyen)
  • Azért vagyunk, hogy gördülékenyebben, gyorsabban lezajlódjon a kiválasztási folyamat és abban biztos lehet, hogy kapni fog visszajelzést, akár pozitív, akár negatív kimenetelről van szó
  • Amennyiben a nálunk történő beszélgetés után úgy érzi, hogy mégsem szeretne pályázni, akkor sincs semmi gond, így legalább később már könnyebben tudjuk megkeresni elképzeléseihez passzoló lehetőségekkel