Minőségügyi technikus (1 műszakos munkarend )

Referencia
4-30-39050

Bővülés miatt, akár azonnali munkakezdéssel keressük fémmegmunkáló és összeszerelő partnerünkhöz MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS kollégájukat.

Rád váró feladatok:

  • a beérkező fém és műanyag alkatrészek minőségének biztosítása;
  • vizuális ellenőrzéssel és mérések segítségével meggyőződni a termékek megfelelőségéről;
  • problémák feltárása, azonosítása;
  • összeszerelési problémák kiküszöbölésére javaslatok tétele;
  • folyamatok ellenőrzése, belső auditokban való részvétel.
Követelmények
  • pályakezdőként is várjuk a jelentkezésed;
  • ideális esetben a fizikai mérőeszközök használata nem idegen (tolómérő, mikrométer, mérőszalag);
  • ismereted az ISO 9001-es minőségügyi szabványt;
Előnyök

Mit kínál partnerünk ezért cserébe?

  • egy műszakos munkarendet (H-P 7:15-16:15-ig), a jövőben akár két műszakos munkarend is lehet;
  • angol nyelvtanfolyamodat támogatják, így itt felfejlesztheted kezdő nyelvtudásod;
  • azonnali munkába állási lehetőséget;
  • 15 Ft/km benzin költségtérítést ha autóval járnál dolgozni, de a biatorbágyi vasútállomás a közelben van, így tömegközlekedéssel is könnyedén megközelíthetőek;