Junior Könyvelő - Angol nyelvtudással

Referencia
1-11-39261

Olyan pozíciót keresel, ahol alaposan megtanulhatod a könyvelés és számvitel gyakorlati alapjait? Kezedben a gazdasági diplomád vagy még folyamatban van? Multikulturális környezetben szeretnél dolgozni, de nem egy több száz és ezer fős irodában?

Akkor nemzetközi partnerünk pozíciója érdekes lehet neked.

Az alábbi feladatokra keresünk kollégát:

  • bevételek könyvelése
  • bank könyvelése
  • vegyes tételek
  • számlák ellenőrzése, kiállítása
  • rendszeres statisztikák és riportok elkészítése
  • részvétel havi és éves zárásokban a csapat többi tagjával
Követelmények

Várjuk a jelentkezésedet, amennyiben rendelkezel az alábbiakkal:

  • gazdasági végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok, amelyek mellett teljes munkaidős állást vállalnál)
  • aktív angol nyelvtudás szóban (a kollégák egy része nem beszél magyarul)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

A cafeteria csomagon felül az alábbiak miatt érdemes ezt a lehetőséget választani:

  • kitűnő tanulási lehetőség akár pályakezdők számára is: szívesen és lelkiismeretesen el fogják neked magyarázni, hogy amit az iskolában tanultál, az hogy néz ki a mindennapi munka során
  • összetartó csapat: ha nyaralni mész vagy kicsit felgyűlik a munkád, akkor a többiek segíteni fognak neked
  • csiszolhatod az angolodat: nem baj, ha eleinte nem tökéletesen fejezed ki magad, viszont cserébe szinte minden nap gyakorolhatod a nyelvet a külföldi kollégákkal