Sourcing Manager

Referencia
4-20-39457

Partnerünk egy nagy múltú, iparágában a világ egyik vezető vállalatcsoportja, akiknek termékei világszerte ismertek. Hazánkban már több mint 20 éve úttörőnek számítanak.

Egy újonnan alakult pozícióba keresik kollégájukat SOURCING MANAGER munkakörbe.

Helyszín: Pécs

Az alábbi feladatokra számíthat:

  • a magyarországi gyártóegység és kereskedelmi központ indirekt beszerzését (elsősorban szolgáltatások) fogja operatívan vinni a Procurement Business Manager irányítása alatt
  • Ön fogja lefolytatni a tárgyalásokat a már meglévő partnerekkel, valamint új beszállítókat is felkutatva kiépíteni a legmegfelelőbb beszállítói bázist
  • folyamatokat fog kialakítani, felülvizsgálni, és intézkedéseket javasolni a hatékonyság növelése érdekében
  • a megadott KPI-ok alapján feladata lesz az átfutási idők csökkentése illetve SLA-knak megfelelő betartatása, szerződések kezelése, megtakarítások növelése
  • heti 1 alkalommal a budapesti irodában egyeztetni fog a pénzügyi vezetővel a tervek alakulására, stratégiai döntésekre vonatkozólag
Követelmények

Jó eséllyel pályázhat a pozícióra ha:

  • legalább 3 év beszerzésben szerzett tapasztalata van, ideális esetben indirekt területen
  • tenderek levezetésében, stratégiai beszerzésben jártas
  • ismeri a magyarországi beszállítói piacot, sourcing csatornákat és módszereket
  • erős tárgyalástechnikai készséggel rendelkezik
  • tárgyalóképesen beszél angolul, amit külföldi beszállítókkal illetve kollegákkal történő egyeztetés során fog használni
Előnyök

A pozitívumok amiket fel tudunk mellettünk sorolni:

  • céges autó jár a pozícióhoz a kimagasló juttatási csomag mellett
  • multinacionális, biztos hátteret nyújtanak
  • mátrix szervezet lévén az előrelépési lehetőségek is adottak
  • felelősségteljes munkakört tölthet be

3 ok, amiért érdemes a Graftonon keresztül jelentkezni:

  • Hasznos tanácsokkal látjuk el, mind a CV-vel, mind pedig az interjúval kapcsolatosan (természetesen ingyen)
  • Azért vagyunk, hogy gördülékenyebben, gyorsabban lezajlódjon a kiválasztási folyamat és abban biztos lehet, hogy kapni fog visszajelzést, akár pozitív, akár negatív kimenetelről van szó
  • Amennyiben a nálunk történő beszélgetés után úgy érzi, hogy mégsem szeretne pályázni, akkor sincs semmi gond, így legalább később már könnyebben tudjuk megkeresni elképzeléseihez passzoló lehetőségekkel