Gyártástámogató villamosmérnök (elektronika)

Referencia
4-10-39426

Partnerünk elektromos szenzorok és leolvasók gyártását végzi nagyvállalati vevői számára. Modern, magas színvonalú gyárukba keresünk gyártás és terméktámogatási oldalra

Villamosmérnök

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Gyártási eljárások, folyamatok, operációs szekvenciák fejlesztése, kialakítása, karbantartása a gyártásban résztvevő alkatrészekre, komponensekre, félkész- és késztermékekre vonatkozóan;
  • Új termékek bevezetésére vonatkozóan kapcsolattartás az európai központban lévő Advanced Manufacturing csapattal;
  • Új és meglévő termékgyártásokhoz kapcsolódóan a szükséges szerszámokra és folyamatokra vonatkozó javaslatok kidolgozása;
Követelmények

Az ideális jelölt villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettséggel rendelkezik. Kommunikációképes az angol nyelvtudása, melyet a külföldi mérnökcsapattal történő kapcsolattartás során kell kamatoztatnia.

Legalább 2-3 évet dolgozott már gyártásban hasonló feladatkörben.

Ügyfelünk 350 fős magyarországi gyártóegységét összetartó közösség alkotja. A versenyképes alapbér mellett cafeteriát illetve költözés esetén albérlettámogatást tudnak biztosítani leendő kollegájuknak.