Gazdasági vezető - Győr

Referencia
1-7-39494

Keressük azt az erős számviteli és kontrolleri háttérrel rendelkező GAZDASÁGI VEZETŐT aki szívesen dolgozna egy 300 fős német autóipari beszálló cégnél.

A sikeres pályázó az alábbi feladatokért felel majd:

  • pénzügyi-számviteli csoport irányítása (4 fő)
  • kontrolling csoport irányítása, kapcsolódó feladatok ellátása (4 fő)
  • éves beszámoló összeállítása
  • adóellenőrzések lefolytatása, adóbevallások elkészítése
  • havi, negyedéves és éves jelentések készítése az anyavállalat felé
  • banki kapcsolattartás (szerződések, átutalások)
  • készlet-kontrolling
  • önköltség-számítás
  • tárgyi eszköz folyamatok ellenőrzése
Követelmények
  • felsőfokú végzettség
  • mérlegképes regisztráció
  • 5+ év releváns szakmai tapasztalat, vezetői készségek
  • tárgyalási szintű német vagy angol nyelvismeret (ez esetben is előny az alap német tudás)
  • SAP tudás nagy előnyt jelent az elbíráláskor
  • Excel magabiztos használata
Előnyök
  • versenyképes fizetés
  • bejárás támogatás (autó nem jár a pozícióhoz)
  • nyugodt munkahelyi légkör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • 9.00-13.00 törzsidő